Základní služby

V čele našich služeb stojí strategické poradenství. Strategické poradenství je pro nás proces, v jehož rámci jsme schopni poskytnout podporu a rady, nastavit jasnou a funkční strategii a to především v oblastech: obchodu, plánování, distribuce, propagace, marketingu, managementu, patentování, licencování, lidských zdrojů, networkingu.

Všechny tyto oblasti považujeme pro vaše začínající podnikání za klíčové, ale mnohdy také neznámé. Proto jsme připraveni pomoci každému začínajícímu podnikateli a optimalizovat tak jeho podnikání.

Každé firmě nabízíme vlastního konzultanta, který se bude věnovat všem popsaným oblastem a společně s vámi bude hledat funkční řešení jednotlivých problémů.

Strategické poradenství

Poskytujeme efektivní a hlavně účinná řešení v oblasti restrukturalizace obchodních společností či jiných organizací. RH Consulting nabízí spojení manažerského, finančního a právního přístupu. Všechny tyto aspekty nám umožňují včas eliminovat možná rizika, která by mohla v souvislosti s restrukturalizací nastat.

Analýza stavu

Zanalyzujeme stav Vašeho podniku a představíme výsledkydoplněné o návrhy na další postup.

Akceptace návrhu

Po Vašem odsouhlasení navrhnutého postupu, doplníme plán o cíle respektující Váš byznys.

Restrukturalizace

Dosadíme krizový management pro efektivní restrukturalizaci - tzv. interim management.

Oversight

Zavedeme kontrolní mechanismy restrukturalizace.

Implementace

Zrealizujeme zvolená opatření pro úspěšnou restrukturalizaci.

Závěr

Zakončíme restrukturalizaci a zhodnotíme výsledky.

Interim management

Vaší společnosti můžeme na předem stanovený úkol a dobu propůjčit vysoce kvalifikované manažery. Interim manažer vám nejenom poskytne potřebné rady, ale především pro vaší společnost vytvoř řešení na míru, bude koordinovat jeho implementaci a bude zodpovědný za konečný výsledek. poskytujeme také poradenství v oblasti strukturálního managementu.

Vymyslíme

Firemní strukturu dle zadaných cílů.

Zajistíme

Racionalizaci struktury Vaší firmy.

Podpoříme

Couchingem Vašich zaměstnanců.